HAKKIMIZDAVİZYONUMUZ

Profone İletişim Hizmetleri LTD. ŞTİ 2017 yılında tamamen yerli ve milli sermaye ile kurulmuştur. Vizyonumuz Türkiye’nin dijititalleşmesine en yüksek katkıyı sağlayan ‘Müşteri Memnuniyeti Odaklı İletişim Firması’ olmaktır.


MİSYONUMUZ

Toplumun her kesiminden müşteriye yüksek kalitede mobil&sabit iletişim hizmetleri sunmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini % 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak gerçekleştirmektir.PROFONE İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Telefon:  0850 707 0 542
E-Posta:  info@profone.com.tr
Adres:  Ali Rıza Gürcan Cd. Çırpıcı Yolu Meridyen iş Merkezi Merter / İSTANBUL


Bize Ulaşın! Bize buradan da ulaşabilirsiniz...


Mesajınız İçin Teşekkür Ederiz!

Benim Passim Tarifesi

Tarife Vodafone'a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen abonelerle, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir. Benim Passim tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 129 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 2000 dakika arama,yurt içi heryöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurtiçi 10GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur. Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 56,70 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife dahilindeki SMS/MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi SMS ve MMS’lerin her biri 40,75 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.

Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler. Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir. İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir. Benim Passim tarifresi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir. Tarife dahilindeki 10GB internet için ücretlendirme periyodu 32 kb’dır.

İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer. Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez. İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır. Benim Passim tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir. Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir. Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir. Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaportu olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 0,7TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir. Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler. Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaport Dunya’sı olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 1TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport Dunya paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir. Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler. Tarife dahilindeki yurtiçi heryöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numaraları harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındaki yurt dışı aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımları standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

Benim Passim Paketi

Benim Passim Tarifesinde bulunan müşteriler, Benim Passim Whatsapp, Benim Passim Spotify, Benim Passim Youtube, Benim Passim İzlesene, Benim Passim Facebook, Benim Passim Twitter, Benim Passim Instagram, Benim Passim Karnaval paketleri arasından seçecekleri 3 paketi ek bir ücret ödemeden kullanabilirler. Benim Passim tarifesindeki müşteriler yukarıda belirtilen paketler arasından seçim yapmadıkları sürece herhangi bir uygulamayönen kotadan düşmeyen internet hakkına sahip olmayacaklardır. Benim Passim Paket seçimi SMS, Vodafone bayileri,call center, IVR ve Vodafone Yanımda kanalları üzerinden yapılabilir. Seçilen paketlere yukarıda belirtilen kanallardan herhangi bir tanesi üzerinden değişitirilebilir. Her durumda aynı anda kullanılabilecek paket sayısı maksimum 3'tür. Paketten yalnızca Benim Passim tarifesindeki müşteriler faydalanabilir. Benim Passim tarifesi dışındaki tarifelerde bulunan Vodafone aboneleri paketten faydalanamaz. Paketin geçerlilik süresi onay SMS inin gelmesinin ardından başlar. Seçilen Benim Passim Paketi iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz. Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla Benim Passim Paketinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir. Benim Passim Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir. Pakete giriş anlık olup ve paketin tanımlandığına dair SMS'in geldiği anda gerçekleşir. Çıkış gerçekleştikten sonra paket dahilindeki haklar anlık sona erer. Benim Passim Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir. VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. Benim Passim Whatsapp paketi Whatsapp uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir. Benim Passim Messenger paketi Facebook Messenger uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. Facebook messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir. Benim Passim Karnaval paketi Karnaval uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Benim Passim Spotify paketi Spotify uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Benim Passim İzlesene paketi İzlesene uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Benim Passim Youtube paketi Youtube uygulaması kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Benim Passim Youtube dahilinde Youtube üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir. Benim Passim Facebook paketi Facebook uygulamalası kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Facebook, mobil uygulaması ve bu sosyal medya kanalının web sitesinde sunulan video içerikleri kapsama dahildir. Bu kanalların mobil uygulama ve internet sitelerinden farklı bir kanala yönlendirilen video içerikleri Benim Passim Facebook paketi kapsamında değildir. Benim Passim Facebook dahilinde Facebook üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir. Benim Passim Instagram paketi Instagram uygulamalası kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Instagram, mobil uygulaması ve bu sosyal medya kanalının web sitesinde sunulan video içerikleri kapsama dahildir. Bu kanalların mobil uygulama ve internet sitelerinden farklı bir kanala yönlendirilen video içerikleri Benim Passim Instagram paketi kapsamında değildir. Benim Passim Instagram dahilinde Instagram üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir. Benim Passim Twitter paketi Twitter uygulamalası kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulama dışındaki içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Twitter, mobil uygulaması ve bu sosyal medya kanalının web sitesinde sunulan video içerikleri kapsama dahildir. Bu kanalların mobil uygulama ve internet sitelerinden farklı bir kanala yönlendirilen video içerikleri Benim Passim Twitter paketi kapsamında değildir. Benim Passim Tiwitter dahilinde Twitter üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir.

Vodafone Pass Esaslar

Kotadan Düşmeyen Vodafone Pass İletişim Paketi, Vodafone'un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. Vodafone Pass İletişim Paketi Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki iletişim içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Red Pass İletişim Paketi Red 8, Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifelerine ücretsiz olarak dahildir. Bu tarifelerdeki aboneler Red Pass İletişim paketini satın alamazlar veya iptal edemezler. Bu tarifeler dışındaki tüm Red aboneleri Red Pass İletişim Paketini satın alabilirler. İletişim Pass Paketi Red aboneleri için KDV dahil aylık 6 TL'dir, diğer bütün Vodafone aboneleri için KDV dahil aylık 9 TL'dir. Paketin geçerlilik süresi onay SMS inin gelmesinin ardından başlar. Vodafone Pass İletişim Paketi her ay otomatik olarak yenilenir ve paketin ücreti abonelerin faturasına yansır. Paket yenilendikten sonra abonelere bilgi SMS'i gönderilir. Vodafone Pass İletişim Paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve abonenin faturasına, faturaya kalan gün sayısına oranlanarak yansır. Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla Vodafone Pass İletişim paketinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir. Vodafone Pass İletişim Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir. Pakete giriş anlık olup, iptal talebi alındıktan sonra cıkışlar dönem sonu itibariyle gercekleşir. Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir. Vodafone Pass İletişim Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir. VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Faturasız tüm aboneler bu paketten faydalanabilirler. Pass Paketlerini alan faturasız abonelerin faydalanabilmesi için mevcut tarife içeriği yüklenmiş (Geçerli tarifeler, belirli bir ücret karşılığında aylık olarak müşterilere Ses, SMS, Data içerikleri yüklenen tarifelerimizdir. Geçerli tarifenin içeriğinin yüklenmesi, tarife paketi ücretinin çekilerek müşterilere tarife içeriğinin yüklenmesi demektir.) olması gerekmektedir. Geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir./li>

Red Haftalik 5GB Paketi

Haftalık 5GB Internet paketi kapsamında 7 gün yurt içinde her yöne geçerli 5GB internet hakkı verilir. Haftalık 5GB Internet paketinin ücreti KDV ve ÖİV dahil 25 TL'dir. Süresi alındığı gün itibariyle 7 gündür. Ücret ve içerik orantılanmadan ful olarak yüklenir. Paket fatura döneminden bağımsız alındıktan 7 gün sonra sonlanır. Paketin geçerlilik süresi onay SMSinin gelmesinin ardından başlar. Faturalı olup Bireysel hat kullanan ve Esnaf tarifelerinde olmayan müşteriler yararlanabilir. Paket yenilenmez. Müşteride Haftalık 5GB Internet var ise eş zamanlı aynı paketi alamaz. Paketin ücreti faturaya yansır. Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz. Haftalık 5GB Internet Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir. Pakete giriş anlık olur. Paket iptal edilemez. Haftalık 5GB Internet Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir. VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek pakette değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Red Aylık 2GB Paketi

İnternet paketi aylık 19TL'ye 2GB internet kullanımı içerir. Paketten yalnızca bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir. 2GB paketi bittikten sonraki kullanımlar tarifenin kendi ücreti üzerinden ücretlendirilir· Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar, paketin geçerlilik süresi 30 gündür. Paket bittikten sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez. Abone aylık ek paketi bitirmeden tekrar aldığında, yeni ek paketin kullanımı abonenin tarafına gelecek onay mesajına cevap vermesi ardından başlar. İnternet paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve faturanıza yansır. Paket yurt içinde geçerlidir.Müşterinin Herşey Dahil Pasaport olması durumunda Herşey Dahil Pasaport dahilindeki ülkelerde de kullanılabilir. Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz. Paketten, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. 1GB Hemen İnternet Paketi

Hemen İnternet paketi kapsamında 30 gün yurt içinde her yöne geçerli 1GB internet hakkı verilir. Hemen İnternet paketinin ücreti KDV ve ÖİV dahil 12 TL'dir. Süresi alındığı gün itibariyle 30 gündür. Ücret ve içerik orantılanmadan ful olarak yüklenir. Paket fatura döneminden bağımsız alındıktan 30 gün sonra sonlanır. Paketin geçerlilik süresi onay SMSinin gelmesinin ardından başlar. Faturalı olup Bireysel hat kullanan ve Esnaf tarifelerinde olmayan müşteriler yararlanabilir. Paket yenilenmez. Müşteride Hemen İnternet var ise eş zamanlı aynı paketi alamaz. Paketin ücreti faturaya yansır. Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz. Hemen İnternet Paketi olan aboneler başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapamaz. Abonelerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir. Pakete giriş anlık olur. Paket iptal edilemez. Hemen İnternet Paketi yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Paketten, abonelerin cihazı 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılabilir. Aynı şekilde abonelerin cihazı 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanılabilir. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paketi kullanabilmek için abonelerin telefonundaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir. VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Vodafone BTK'ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek pakette değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Red Aylık 1GB Paketi

Aylık ek paketten 4.5G RedXS, 4.5G RedS, 4.5G RedM, 4.5G RedL, 4.5G Red Elite, Red Mini, Red Maxi, Red Plus, Red Ekstra, Red Elite Ekstra, Red Classic, Red Elite Plus, Red Xsmall, Red Small, Red Medium, Red Large, Red X Large, Red XS, RedS, RedM, RedL ve Red Elite tarifelerindeki faturalı bireysel aboneler faydalanabilir. Aylık ek internet paketi 10 TL karşılığında 1 GB kullanım hakkı sağlar. 1GB paketi bittikten sonraki kullanımlar tarifenin kendi ücreti üzerinden ücretlendirilir.(ya da tarifesindeki haklarını kullanmışsa ve başka bir paketi yoksa en fazla 20 kez olmak üzere her 500 MB 5 TL olacak şekilde ücretlendirilir) Abone 10 GB aşım kullanımına eriştiğinde kullanım dönemi sonuna kadar bağlantı hızı “1 kbps” a düşer. Aylık ek internet paketi Herşey Dahil Pasaport'un geçerli olduğu ülkelerde geçerlidir. 1 GB paketi bittikten sonra yapılan yurt dışı kullanımları -Her Şey Dahil Pasaport'un geçerli olduğu başka bir paket alınmamışsa- standart yurt dışı ücretlendirmesine dahildir. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Paketin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Paket bittikten sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez. İnternet paketine girişte paket dahilinde sağlanan internet tam olarak yüklenir ve faturanıza yansır. Paketi satın alan kullanıcıların 3G ve 4,5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4,5 G servisi kapatılmaz. Paketten, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4,5G destekliyorsa 4,5G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4,5G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paketi kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Redli Portföyü

Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir. Red'li 7 Tarifesi aylık 79 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabithatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 1000 dakika arama, yurtiçi heryöne 250SMS/MMS gönderme ve 7 GB cepten internet; Red'li 10 Tarifesi aylık 89 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 1500 dakika arama, yurtiçi her yöne 250 SMS/MMS gönderme ve 10 GB cepten internet; Red'li 15 Tarifesi aylık 109 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 1500 dakika arama, yurtiçi her yöne 250 SMS/MMS gönderme ve 15 GB cepten internet, kotadan düşmeyen Vodafone Pass İletişim Paketi; Red'li 15 Plus Tarifesi aylık 125 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 2000 dakika arama, yurtiçi her yöne 250 SMS/MMS gönderme ve 15 GB cepten internet, kotadan düşmeyen Vodafone Pass İletişim Paketi, kotadandüşmeyen Vodafone Pass Müzik ve kotadan düşmeyen Vodafone Pass Sosyal'i; Red'li 20 Plus Tarifesi aylık 155 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi her yöne 3000 dakika arama, yurtiçi her yöne 250 SMS/MMS gönderme ve 20 GB cepten internet, kotadan düşmeyen Vodafone Pass İletişim, kotadan düşmeyen Vodafone Pass Müzik, kotadan düşmeyen Vodafone Pass Sosyal ve kotadan düşmeyen Vodafone Pass Video Paketlerini kapsar. Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 56,70 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 40,75 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 90 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.

Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler. Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB'lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir. İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000'e SMS gönderilerek , Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000'e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000'e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000'e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000'e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000'e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir. Vodafone Pass İletişim Paketi, Vodafone'un iletişim sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Mevcuttaki Vodafone Pass İletişim Paketiniz WhatsApp uygulamalarında geçerlidir. WhatsApp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, videovb. paylaşımıfaydayadahildir. Vodafone Pass Müzik Paketi, Vodafone'un müzik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Mevcuttaki Vodafone Pass Müzik Paketiniz Spotify, Karnaval, PowerApp, Fenomen ve Number1 uygulamalarında ve bu uygulamaların websitelerinde geçerlidir. Bunlar dışındaki uygulamalardan veya web sitelerinden dinlediğiniz müzikler tarifeniz/paketiniz üzerinden ücretlendirilir. Mevcuttaki Vodafone Pass Sosyal Paketiniz, Facebook, Twitter ve Instagram uygulamalarında ve bu uygulamaların web sitelerinde geçerlidir. Vodafone Pass Video Paketi, Vodafone'un video sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/ geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Mevcuttaki Vodafone Pass Video Paketiniz YouTube ve izlesene.com uygulamalarında ve bu uygulamaların web sitelerinde geçerlidir. Bunlar dışındaki uygulamalardan veya web sitelerinden izlediğiniz videolar tarifeniz/paketiniz üzerinden ücretlendirilir. Vodafone Pass Müzik Paketi'nde PowerApp, Fenomen, Karnaval mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan radyo kanalları kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için kapsama dahil değildir. Vodafone Pass Müzik, Vodafone Pass Sosyal ve Vodafone Pass Video Paketlerinde reklam gösterimleri reklam sağlayıcılar tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan data fayda kapsamında değildir ve kullanıcıların tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere 250 MB'lik hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay hattınıza tanımlanacaktır. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurtiçinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm internet paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. VPN kullanılıyorsa uygulama kullanımları tarifenin her yöne internetinden düşer. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattı kapatılacaktır. Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet haklarının 5 katından fazla Vodafone Pass Müzik ve Vodafone Pass İletişim'de kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir. Bir müşteri maksimum 5 adet hattı ile Red Tarifelerinden yararlanabilir. Tarife dahilindeki yurtiçi her yöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numarası harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındaki yurtdışını aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımları standart yurtdışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.Tarife kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir. Tarife dahilindeki internet için ücretlendirme periyodu 32 kb’dır. İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer. Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez. İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir. Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir. Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir. Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaportu olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 0,7TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir. Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler. Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaport Dunya’sı olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 1TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport Dunya paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir. Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler. Tarife dahilindeki yurtiçi heryöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numaraları harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındaki yurt dışı aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımları standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.

Yeni Redli İndirim Kampanyası:

Kampanya kapsamına Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifesi girmektedir. Kampanyadan Vodafone'a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen aboneler, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan aboneler faydalanabilirler. Kampanya 12 aylık "iki dönem"den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer. Ay ile kastedilen fatura dönemidir.

Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 12+12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12 aylık ilk kampanya döneminde Red Tarifelerinin (Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 30 TL indirim alırlar. 12 aylık 2. Kampanya döneminde Red Tarifelerinin (Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 20 TL indirim alırlar. Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır.

İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12.fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır. Kampanyaya Redli 7 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 10 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 15 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 15 Plus tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 20 Plus tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 30 tarifesine geçiş yapabilirler. Yalnızca Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifeleri bu kampanyanın tahhütnamesi kapsamındadır. Abonenin tarifesi ile birlikte otomatik satın aldığı herhangi bir ek paketi olması durumunda bu paket işbu taahhütname kapsamında değildir. Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.

30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün sonrasında yapılabilir. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır. Kampanyaya katılım anlık olur. Sadece abone kampanya için uygun tarifede değil iken kampanya için uygun olan bir tarifeye ileri tarihli geçiş talebi varsa kampanyaya ileri tarihli olarak/bir sonraki fatura dönemi ile giriş yapar. Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen indirim dışındaki faydalar çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. İndirim ise kampanyadanın12. ayı haricinde kampanya sonlandığı durumda o fatura dönemi için silinir. Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir. Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir. Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez. Kampanyaya giriş yapıldığı zaman ilk ay için indirim miktarının hepsi faturaya yansıtılır. Fakat, kampanyaya girmeden evvel tarifeye giriş anlık olmuş ve tarifenin aylık paket ücreti bir sonraki fatura dönemine kalan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılmış ve yansıtılan tarife aylık paket ücreti kampanya indirim miktarından az ise indirim maksimum o ay için yansıtılan tarife ücreti kadar yapılır. Sonraki aylar tam indirim tutarları yansıtılır. Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir. Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar. Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr'den erişilebilir.

Redli İndirim Kampanyası:

Kampanya kapsamına Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifesi girmektedir. Kampanyadan mevcutta Vodafone bireysel faturalı hat sahibi müşteriler faydalanabilirler. Kampanya 12 aylık "iki dönem"den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer. Ay ile kastedilen fatura dönemidir.

Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 12+12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12 aylık ilk kampanya döneminde Red Tarifelerinin (Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 20 TL indirim alırlar. 12 aylık 2. Kampanya döneminde Red Tarifelerinin (Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 10 TL indirim alırlar. Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12.fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır. Kampanyaya Redli 7 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 10 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 15 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 15 Plus tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 20 Plus, Redli 30 tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 20 Plus tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 30 tarifesine geçiş yapabilirler. Yalnızca Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30 tarifeleri bu kampanyanın tahhütnamesi kapsamındadır. Abonenin tarifesi ile birlikte otomatik satın aldığı herhangi bir ek paketi olması durumunda bu paket işbu taahhütname kapsamında değildir. Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.

30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün sonrasında yapılabilir. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır. Kampanyaya katılım anlık olur. Sadece abone kampanya için uygun tarifede değil iken kampanya için uygun olan bir tarifeye ileri tarihli geçiş talebi varsa kampanyaya ileri tarihli olarak/bir sonraki fatura dönemi ile giriş yapar. Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen indirim dışındaki faydalar çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. İndirim ise kampanyadanın12. ayı haricinde kampanya sonlandığı durumda o fatura dönemi için silinir. Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir. Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir. Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez. Kampanyaya giriş yapıldığı zaman ilk ay için indirim miktarının hepsi faturaya yansıtılır. Fakat, kampanyaya girmeden evvel tarifeye giriş anlık olmuş ve tarifenin aylık paket ücreti bir sonraki fatura dönemine kalan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılmış ve yansıtılan tarife aylık paket ücreti kampanya indirim miktarından az ise indirim maksimum o ay için yansıtılan tarife ücreti kadar yapılır. Sonraki aylar tam indirim tutarları yansıtılır. Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir. Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar. Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr'den erişilebilir.

Redli Elite Tarifesi

Tarifeden yalnızca mevcutta Vodafone bireysel faturalı hat sahibi olan ve Vodafone tarafından belirlenen algoritmalara uygun müşteriler faydalanabilirler. Redli Elite tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 219 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 3000 dakika arama,yurt içi heryöne 3000 SMS veya MMS gönderme, yurtiçi 30GB cepten internet, kotadan düşmeyen iletişim, kotadan düşmeyen müzik, kotadan düşmeyen sosyal ve kotadan düşmeyen video faydalarını kullanma hakkına sahip olur. Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 56,70 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 40,75 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 90 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir. Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler. Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir. İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir. Redli Elite tarifresi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir. İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer. Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.

İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır. Redli Elite tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir. Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir. Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla Red Pass İletişim, Red Pass Sosyal, Red Pass Müzik ve Red Pass Sosyal paketlerinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir. Kotadan düşmeyen video hakkının (Vodafone Red Pass Video) tarife ücreti içerindeki payı KDV ve ÖİV dahil 29 TL’dir. Vodafone, tarife dahilindeki kotadan düşmeyen video hakkının içerik ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir. Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaportu olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 0,7TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir. Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler. Abone ücretsiz 3 gün Hersey Dahil Pasaport kullanım hakkına sahiptir. Bu tarifede bulundugu sürece her fatura döneminde 3 gün Hersey Dahil Pasaportu ucretsizdir sonrasında Hersey dahil pasaport günlük ücretinden ücretlendirilir. Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaport Dunya’sı olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 1TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport Dunya paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir. Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler. Tarife dahilindeki yurtiçi heryöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numaraları harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındaki yurt dışı aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımları standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir. Redli Elite tarifesindeki Red Pass İletişim Paketi, Vodafone’un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Redli Elite tarifesindeki Red Pass İletişim Paketi Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki iletişim içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir. Redli Elite tarifesindeki Red Pass Muzik Paketi, Vodafone’un muzik içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Red Pass Müzik Paketi Spotify Premium, Karnaval, Power App,Fenomen, Number1 uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki müzik içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Red Pass Müzik Paketinde Power App, Fenomen+, Karnaval,Spotify ve Number1 mobil uygulamalarında sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler Red Pass Müzik paketi kapsamında değildir. Redli Elite tarifesindeki Red Pass Sosyal Paketi, Vodafone’un sosyal medya içerik sağlayıcıları ile yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Redli Elite tarifesindeki Red Pass Sosyal Paketiniz Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki sosyal medya içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Red Pass Sosyal paketindeki Facebook Twitter ve Instagram uygulamaları üzerinden izlenilen videolar faydaya dahildir. Bu videolar link şeklinde, başka bir uygulamaya veya web sitesine yönlendiriyorsa bunlar paket kapsamında değildir ve tarifenin kotasından düşer. Kotadan Düşmeyen Red Pass Video Paketi, Vodafone’un video içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. Red Pass Video Paketi Youtube,izlesene uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Red Pass Sosyal ve Red Pass Video paketlerinde reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet fayda kapsamında değildir ve kullanıcıların tarife kotasından düşer. Reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere tarifenin her yöne internet kotasına ek 250 MB’lık hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay Redli Elite tarifesi abonelerine tanımlanacaktır.

Redli Elite Plus Tarifesi

Tarifeden yalnızca mevcutta Vodafone bireysel faturalı hat sahibi olan ve Vodafone tarafından belirlenen algoritmalara uygun müşteriler faydalanabilirler. Redli Elite Plus tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 299 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 5000 dakika arama,yurt içi heryöne 5000 SMS veya MMS gönderme, yurtiçi 50GB cepten internet, kotadan düşmeyen iletişim, kotadan düşmeyen müzik, kotadan düşmeyen sosyal ve kotadan düşmeyen video faydalarını kullanma hakkına sahip olur. Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 56,70 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 40,75 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 90 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir. Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler. Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir. İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir. Redli Elite Plus tarifresi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir. İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer. Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.

İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır. Redli Elite Plus tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir. Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir. Vodafone, tarifelerindeki her yöne internet kotasının 5 katından fazla Red Pass İletişim, Red Pass Sosyal, Red Pass Müzik ve Red Pass Sosyal paketlerinden kullanım yapan aboneler için ticari inceleme yapma hakkına sahiptir. Kotadan düşmeyen video hakkının (Vodafone Red Pass Video) tarife ücreti içerindeki payı KDV ve ÖİV dahil 29 TL’dir. Vodafone, tarife dahilindeki kotadan düşmeyen video hakkının içerik ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir. Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaportu olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 0,7TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir. Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler. Abone ücretsiz 3 gün Hersey Dahil Pasaport kullanım hakkına sahiptir. Bu tarifede bulundugu sürece her fatura döneminde 3 gün Hersey Dahil Pasaportu ucretsizdir sonrasında Hersey dahil pasaport günlük ücretinden ücretlendirilir. Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaport Dunya’sı olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 1TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport Dunya paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir. Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler. Tarife dahilindeki yurtiçi heryöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numaraları harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındaki yurt dışı aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımları standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir. Redli Elite Plus tarifesindeki Red Pass İletişim Paketi, Vodafone’un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Redli Elite Plus tarifesindeki Red Pass İletişim Paketi Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki iletişim içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir. Redli Elite Plus tarifesindeki Red Pass Muzik Paketi, Vodafone’un muzik içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Red Pass Müzik Paketi Spotify Premium, Karnaval, Power App,Fenomen, Number1 uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki müzik içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Red Pass Müzik Paketinde Power App, Fenomen+, Karnaval,Spotify ve Number1 mobil uygulamalarında sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler Red Pass Müzik paketi kapsamında değildir. Redli Elite Plus tarifesindeki Red Pass Sosyal Paketi, Vodafone’un sosyal medya içerik sağlayıcıları ile yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu paketlerdir. Redli Elite Plus tarifesindeki Red Pass Sosyal Paketiniz Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar dışındaki sosyal medya içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Red Pass Sosyal paketindeki Facebook Twitter ve Instagram uygulamaları üzerinden izlenilen videolar faydaya dahildir. Bu videolar link şeklinde, başka bir uygulamaya veya web sitesine yönlendiriyorsa bunlar paket kapsamında değildir ve tarifenin kotasından düşer. Kotadan Düşmeyen Red Pass Video Paketi, Vodafone’un video içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. Red Pass Video Paketi Youtube,izlesene uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir. Red Pass Sosyal ve Red Pass Video paketlerinde reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet fayda kapsamında değildir ve kullanıcıların tarife kotasından düşer. Reklam gösterimlerinde kullanılmak üzere tarifenin her yöne internet kotasına ek 250 MB’lık hediye ekstra internet paketi koruma amaçlı her ay Redli Elite Plus tarifesi abonelerine tanımlanacaktır.

Redli Maksi Kampanyası

Kampanya kapsamına Redli8, Redli 10, Redli12, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30, Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus tarifesi girmektedir. Kampanyadan mevcutta Vodafone bireysel faturalı hat sahibi olan, son 30 gün içerisinde bireysel faturasız hattan bireysel faturalı hatta geçen Vodafone aboneleri ve Vodafone tarafından belirlenen algoritmalara uygun müşteriler faydalanabilirler. Kampanya 12 aylık "iki dönem"den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer. Ay ile kastedilen fatura dönemidir.

Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 12+12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12 aylık ilk kampanya döneminde Red Tarifelerinin (Redli8, Redli 10, Redli12, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30, Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 40 TL indirim alırlar. 12 aylık 2. Kampanya döneminde Red Tarifelerinin (Redli8, Redli 10, Redli12, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30, Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus) aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 30 TL indirim alırlar. Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanyaya başladıkları tarife haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 12 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 12.fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır. Kampanyaya Redli 8 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli10, Redli12, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30, Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 10 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli12, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30, Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 12 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30, Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 15 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30, Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 15 Plus tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 20 Plus, Redli 30, Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 20 Plus tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 30, Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 30 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli Elite tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli 50, ve Redli Elite Plus tarifelerine geçiş yapabilirler. Kampanyaya Redli 50 tarifesi ile giriş yapmış aboneler; kampanya süresi içerisinde kampanya koşulları değişmeden Redli Elite Plus tarifesine geçiş yapabilirler. Yalnızca Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus, Redli 30, Redli Elite ,Redli 50, ve Redli Elite Plus tarifeleri bu kampanyanın tahhütnamesi kapsamındadır. Abonenin tarifesi ile birlikte otomatik satın aldığı herhangi bir ek paketi olması durumunda bu paket işbu taahhütname kapsamında değildir. Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.

30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün sonrasında yapılabilir. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır. Kampanyaya katılım anlık olur. Sadece abone kampanya için uygun tarifede değil iken kampanya için uygun olan bir tarifeye ileri tarihli geçiş talebi varsa kampanyaya ileri tarihli olarak/bir sonraki fatura dönemi ile giriş yapar. Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen indirim dışındaki faydalar çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. İndirim ise kampanyanın 12. ayı haricinde kampanya sonlandığı durumda o fatura dönemi için silinir. Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir. Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez. Kampanyaya giriş yapıldığı zaman ilk ay için indirim miktarının hepsi faturaya yansıtılır. Fakat, kampanyaya girmeden evvel tarifeye giriş anlık olmuş ve tarifenin aylık paket ücreti bir sonraki fatura dönemine kalan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılmış ve yansıtılan tarife aylık paket ücreti kampanya indirim miktarından az ise indirim maksimum o ay için yansıtılan tarife ücreti kadar yapılır. Sonraki aylar tam indirim tutarları yansıtılır. Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir. Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.

Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.

Faturalıya Başlangıç Kampanyası

Kampanyadan sadece son 30 gün içerisinde faturasızdan faturalıya geçen Vodafone aboneleri faydalanabilirler. Kampanya kapsamına Red’li 7 tarifesi girmektedir. Kampanya 3 ve 12 aylık "iki dönem"den oluşur. Ay ile kastedilen fatura dönemidir. İlk 3 Aylık dönem, "Birinci Dönem", ikinci 12 aylık dönem ise "İkinci Dönem" olarak anılacaktır. Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 15 ay taahhüt vermeleri karşılığında Red’li 7 tarifesinin aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil 30 TL indirim ve yurtiçi 2 GB internet alırlar. Kampanyaya dahil olan aboneler ilk 3 aylık fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone Birinci Dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde İkinci Dönem başlar. İkinci Dönem yalnızca Birinci Dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer. Kampanya abone alımına kapansa da, İkinci Dönem Birinci Dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer. Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, kampanyanın geçerli olduğu Red’li 7 tarifesi haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatları herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanyanın bitiş tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 3 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 3. fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır. İlk 3 aylık fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır. Yalnızca Red’li 7 tarifesi bu kampanyanın tahhütnamesi kapsamındadır. Abonenin tarifesi ile birlikte otomatik satın aldığı herhangi bir ek paketi olması durumunda bu paket işbu taahhütname kapsamında değildir. Kampanyaya dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.

30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün sonrasında yapılabilir. Kampanyaya katılım anlık olur. Sadece abone kampanya için uygun tarifede değil iken kampanya için uygun olan bir tarifeye ileri tarihli geçiş talebi varsa kampanyaya ileri tarihli olarak/bir sonraki fatura dönemi ile giriş yapar. Kampanya çıkışları anlık olur. Kampanyaya giriş yapıldığı zaman ilk ay için indirim miktarının hepsi faturaya yansıtılır. Fakat, kampanyaya girmeden evvel tarifeye giriş anlık olmuş ve tarifenin aylık paket ücreti bir sonraki fatura dönemine kalan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılmış ve yansıtılan tarife aylık paket ücreti kampanya indirim miktarından az ise indirim maksimum o ay için yansıtılan tarife ücreti kadar yapılır. Sonraki aylar tam indirim tutarları yansıtılır. Bir müşteri her bir tarifedeki kampanyadan maksimum 10 hattı ile kampanyadan yararlanabilir. Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir. Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez. Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar. Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.

Dijital Passim 7 Tarifesi

Tarife Vodafone'a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen abonelerle, faturasızdan faturalıya son 30 gün içerisinde geçmiş olan faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir. Tarifenin satışı yalnızca Vodafone.com.tr üzerinden online başvuru ile yapılır. Dijital Passim 7 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 99 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 1000 dakika arama,yurt içi heryöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurtiçi 7GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur. Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 56,70 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 40,75 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki MMS'in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 90 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir. Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir. Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.

Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paket aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi seçeneklerini iptal edebilirler. Paket abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir. İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yanısıtılır. 500MB bittiğinde yine bir 500 MB yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 500 MB 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Aşım Konuşma Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi SMS hakları bittikten sonra 250SMS Paketi kapsamında aboneye 250 SMS yüklenir 9,9 TL yanısıtılır. 250SMS bittiğinde yine bir 250SMS yüklenir ve 9,9 TL yansıtılır. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250SMS 9,9 TL olacak şekilde fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi ve Avantajlı Aşım SMS Paketi birbirlerine bağımlı paketler değildir. Ayrı ayrı iptal edilebilirler. Avantajlı Aşım İnternet Paketi IPTAL INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek , Avantajlı Aşım Konuşma Paketi IPTAL KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da iptal edilebilir. Avantajlı Aşım İnternet Paketi, iptal edildikten sonra INTERNET AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım Konuşma Paketi iptal edildikten sonra KONUSMA AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek; Avantajlı Aşım SMS Paketi iptal edildikten sonra SMS AVANTAJ yazıp 7000’e SMS gönderilerek tekrar alınabilir. Aynı zamanda paketler müşteri hizmetleri kanalından da tekrar alınabilir. Dijital Passim 7 tarifesi kapsamındaki internet haklarını kullanabilmek için abonelerin telefonlarının internet ayarlarınının yapılmış olması gerekmektedir. Tarife dahilindeki 7GB internet için ücretlendirme periyodu 32 kb’dır. İnternet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri, tarifenin internet kotasından düşer. Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.

İnternet Paketinden, cep telefonunuz 4,5G ve 3G destekliyorsa 4,5G ve 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4,5G ve 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Abonelerin internet kullanımlarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde 3G, 4,5G ve GPRS özelliği otomatik olarak açılmaktadır. Dijital Passim 7 tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Konferans görüşme servisi kullanılabilir.

VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları ve buna benzer hizmetler kullanılamaz. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS'ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir. Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır. Başka cihazlarla internet paylaşımı (tethering) yapılamaz. Müşterilerin, kendilerine sunulan hakları 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına veya FCT (sabit terminal) veya şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir. Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir. Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaportu olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 0,7TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir. Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler. Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaport Dunya’sı olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20MB’ı 35TL sonrasında ise her 50MB’ı 80TL olarak, tarife dahilindeki dakikaların bitmesi durumunda arama ve aranma 1TL/dk olarak, SMS haklarının bitmesi durumunda 0,7TL/SMS olarak ücretlendirilir. Her Şey Dahil Pasaport Dunya paketi olmadan yapılan yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS kullanımlari standart yurt dışı internet, arama/aranma ve SMS ücretiyle ücretlendirilir. Abonelerin yurt dışında kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde yurt dışında kullanım (roaming) ve yurt dışını arama özelliği otomatik olarak açılmaktadır ve abonelere Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneği otomatik olarak tanımlanmaktadır. Her şey Dahil Pasaport Dunya seçeneğinin koşullarının sağlanmaması durumunda seçenek aktif olmayacaktır. Talep eden aboneler Her şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal edebilirler.

Tarife dahilindeki yurtiçi heryöne dakikalar, aynı zamanda 23 Vodafone ülkesindeki özel servis numaraları harici tüm numaralar yönüne kullanılabilir. Vodafone ülkesi dışındaki yurt dışı aramalar veya Vodafone ülkesi yönüne yapılan paket aşımları standart yurt dışını arama tarifesiyle ücretlendirilir.